KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 12861245
nr 1286 1245
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
Tavlor, 3 st. Sverige. Collage med gamla föremål. Signerade a tergo, daterade -97 respektive -99. Ramens innermått: 30x38 cm
Olle Gustafsson, svensk målare född 1934.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:58:35
4/11 18:39:37